Forum miłośników modelarstwa - PancernyKlin.pl

Pełna wersja: Hinomaru Hobby Kits => Modele Fine Molds w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć jako że na polu dystrybucji modeli stawiam pierwsze kroki to postanowiłem się przywitać. Nazywam się Jacek i na początku 2017 roku postanowiłem otworzyć własny sklep modelarski https://www.hhkits.com . Od 20 lat pasjonuje się modelarstwem a po lekturze książek Hary, Morissona i Fuschidy zafascynowałem się wydarzeniami które miały miejsce na Pacyfiku w czasie II Wojny Światowej. Jako że mistrzem aerografu nigdy nie byłem a córka niema litości dla moich miniatur to 'lepie' okazjonalnie a więcej czasu poświęcam książkom. W 2014 roku, bogatszy o wiele doświadczeń, postanowiłem wrócić do modelarstwa i skleić A6M2 V-103 należące do Saburo Sakai'ego. Kiedy zacząłem szperać i okazało się że za wiernie odwzorowanego ReiSen'a będę musiał zapłacić niemałe pieniądze to postanowiłem że mój wolny czas lepiej spożytkuje udowadniając że modele z Japonii mogą być tańsze niż sklejając jedno A6M2- Typ 21. Kierowany tą motywacją nawiązałem kontakt z firmą Fine Molds i rozpocząłem dystrybucję ich modeli w europie. Przylatują do mnie bezpośrednio z Japonii i wszystkie są w moim magazynie. Jeśli na stronie którykolwiek zestaw jest opisany jako dostępny, to tak naprawdę jest, jego cena jest aktualna i wyślę go w przeciągu 24 godzin. 

Także jeśli interesują was modele Fine Molds w prawdopodobnie najlepszych cenach na świecie to zapraszam was do mojego skromnego sklepu. 

Jeśli byłaś/byłeś na tyle wytrwała/y żeby doczytać tą wiadomość do tego miejsca to z chęcią podzielę się z tobą 5% kodem rabatowym na pierwsze zamówienie w moim sklepie=> pancerny_klin

Pozdrawiam,
Jacek Urban
https://www.hhkits.com
Masz zamiar rozminąć "interes" na inne firmy?
Podobnie jak Kamil też jestem ciekawy czy masz zamiar wprowadzić do oferty inne firmy?
Cześć,

Jak najbardziej w ofercie mam już produkty firm Asuka oraz Pit-Road. Zapraszam do oglądania.

Przerpaszam za zwłokę w odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Jacek