Forum miłośników modelarstwa - PancernyKlin.pl

Pełna wersja: Rye Field Model RM-5035 STURMTIGER
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobry wieczór wszystkim, mam pytanie... jeśli będę chciał zmienić gąsienice w swoim modelu (są dla mnie kłopotliwe) to jakie to muszą być typ/rodzaj?? Może coś z osobnego zestawu lub szukać po forach czy komuś zostały??
Znalazłem np takie 
https://www.mojehobby.pl/products/TRACKS...TIGER.html
Te które pokazałeś na zdjęciu to transportowe tracki - używane raczej do transportu kolejowego ze względu na zmniejszenie szerokości pojazdu - inaczej do zachowania tzw skrajni.
Zawsze możesz sobie zakupić np friule czy mastery, ale są dość drogie. Nie za bardzo wiem na czym polega ta kłopotliwość tych zestawowych.
Kłopotliwe... sam model ma kiepskie spasowanie otwory pod detale z reguły są za małe. Przez to aż mi się nie chce otwierać opakowań z gasienicami bo one są pracujące i boję się ogromu pracy nad nimi. Poza tym tak na dobrą sprawę nawet w 50% nie wróciłem do tego hobby i na chwilę obecną dla mnie takie gąsienice to sztuka dla sztuki
to musisz coś poszukać na allegro nieraz sprzedają całe gumowe lub "żółte" DS dragona .
https://archiwum.allegro.pl/oferta/tiger...12676.html
(31-03-2020, 13:00)Jacek Cieślak napisał(a): [ -> ]to musisz coś poszukać na allegro nieraz sprzedają całe gumowe lub "żółte" DS dragona .
https://archiwum.allegro.pl/oferta/tiger...12676.html
Dziękuję będę coś szukał
A no jeśli ktoś z forum miałby takowe gąsienice chętnie zamienię się na te z zestawu.