Sturmpanzer VI "Sturmtiger" 1:35 / AFV Club
Fajnie idzie, ja chwilowo stoję z robotą przy moim.
Będziesz uzupełniał jeszcze listwy do wieszania worków amunicjnych i żyrokompas ??

Listwę widać na tych zdjęciach:

prawy górny róg zdjęcia:
[Obrazek: 001.jpg]

i analogiczna listwa po leswej stronie od siedzenia kierowcy:
[Obrazek: 002.jpg]
Zdjęcia pochodzą z: Frontowaja Illustracja - Sturmtiger

No i zostaje jeszcze panel za siedzeniem kierowcy przykrywający zawieszenie. Zdaje się że Jacek w soim robił.
Pozdrawiam Olek
Odpowiedz
Olku czy ta listwa od strony kierowcy wygląda tak samo? Niewiele widać na tych zdjęciach ale listwę postaram się wykonać, nie wygląda to na trudne:). Nie wiem zupełnie jak powinny wyglądać panel za siedzeniem kierowcy, Masz może jakiś rysunek lub fotkę?
Odpowiedz
Zdaje się, że panel powinien wyglądać tak - KLIK

A listwy były identyczne po obu stronach - chyba Tongue

I jeszcze rzucił mi się w oczy brak przewodów od tablicy z zegarami, to taki dość mocno rzucający się w oczy pęk kabli.
Pozdrawiam Olek
Odpowiedz
Hmm coś tam z tym panelem podziałam, chociaż na razie to dla mnie wydaje sie być trudne. Kabelki oczywiście będą Big Grin ale troche później, zegary mam przyklejone tylko na "blutaka" będę je chciał osobno malować ze względu na detale i po malowaniu przykleję kable.

Olku a masz jakąs fotke wnętrza taką aby było widać do kąd prowadzą te kable od zegarów?
Odpowiedz
Znalazłem Olku taką fotkę, nie ma tam panelu o którym wspominasz, jestem w kropce szczerze mówiąc.
[Obrazek: phgh.jpg]
Odpowiedz
Tylko zauważ, że jest to remontowany muzealnik. Podłoga przedziału bojowego została wymieniona na nową. Ja u siebie spróbuję dorobić ten panel, a Ciebie nikt nie zmusza Big Grin Jak było na prawdę raczej nikt nie wie, więc obaj błędu raczej nie popełnimy z tym panelem.
Ja zastanawiam się nad żyrokompasem, na zdjęciach go nie ma, ale logika podpowiada że być powinien Undecided Zawsze coś.

Tak nawiasem mówiąc patrząc na Twój warsztat, mam chęć wrócić do mojego modelu. Szkoda, że mam tak mało czasu.
Pozdrawiam Olek
Odpowiedz
Olku a czy ten panel powinien być z blachy ryflowanej?
Odpowiedz
Nie mam bladego pojęcia Sad
Pozdrawiam Olek
Odpowiedz
Szkoda będzie zamykać...pięknie Ci idzie:)
Odpowiedz
Dach będzie zdejmowany, przynajmiej taki jest plan.
Odpowiedz
Spoks bo nie warto zaklejać tej roboty...Ile zajęło Ci czasu poskładanie tego wnętrza?
Odpowiedz
Ciężko powiedzieć, ale myśle że około 200 godzin. A jeszcze nie jest wszystko gotowe.
Odpowiedz
Ostatnio rzadko się udzielam (nie ma czasu i warunków do modelarstwa), jednak trzeba przyznać Kamilu - świetna robota z Sturmtiger'em. W niedalekiej przyszłości myślę, że też na poważnie coś ruszę. Tobie życzę powodzenia i wytrwałości przy dalszej budowie Cool
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
Dzięki chłopaki za doping, postępy udokumentowane:

[Obrazek: _Bk_VdWrdM00MTevt5rJIS0VRXPp6AFN7egtyKgz...35-h635-no]
[Obrazek: e7aMGFEDFhZaXSpcgolDEUFHJ2CPwNLM_OXUZV23...14-h635-no]
[Obrazek: UvqLzIsBwk66QtHW2AzFnZdefq-eKb8ufWitfeBO...00-h594-no]
[Obrazek: NC-NDcTtIj4ZxkbCTJ-_6ItoeZ04C5XuFn7OQVhB...00-h599-no]
[Obrazek: T2s-XjwwU306Y5NTLb6jjUqWSQGm1Kq8BO82fgZF...00-h617-no]
[Obrazek: 1FVhzTPcFcJf2n8YzfYmWFVNQcqOWa6ylQgippoc...00-h616-no]
[Obrazek: 0jb43iGxM4DamAt-d8wsejQsnxXEvOaACkYTO-_O...55-h635-no]
Odpowiedz
Aż miło patrzeć. :)