A39 Tortoise Meng-Model (TS-002) 1/35
Tongue 
Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum. Mam na imię Mateusz i chciałbym wam pokazać galerię modelu, którego warsztat prowadziłem tutaj:
http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=36889
Zapraszam do oglądania i komentowania.

[Obrazek: 1.JPG]

[Obrazek: 2.JPG]

[Obrazek: 3.JPG]

[Obrazek: 4.JPG]

[Obrazek: 5.JPG]

[Obrazek: 6.JPG]

[Obrazek: 7.JPG]

[Obrazek: 8.JPG]

[Obrazek: 9.JPG]

[Obrazek: 10.JPG]
Odpowiedz
Witam!

Widziałem to bydle w wykonaniu znajomego w Bytomiu, strasznie wielki jest. Bardzo fajny model, chociaż niedużo z CM zostało. Czym filtrowałeś że Ci się tak ładnie wszystko scaliło?
Odpowiedz
Jak najbardziej przyzwoity model, może trochę mało kontrastów ale jest OK
Pozdrawiam
Odpowiedz
Model obok którego nie można przejść obojętnie:) Całość wygląda bardzo dobrze poza tym świetne fotki...
Odpowiedz
(13-03-2013, 14:41)Tomasz Hejmo napisał(a): Czym filtrowałeś że Ci się tak ładnie wszystko scaliło?

Filtry miga i tensocromy nakładane na przemian.
Odpowiedz
Witaj.

Cieszę się, że się zdecydowałeś na nasze forum. :)
Model faktycznie bardzo dobry. Koledzy już wypunktowali najlepsze strony. Mnie bardzo podoba się podstawka. Daje fajny nieco sielankowy klimat. Wink

Czekam na kolejne Twoje prace również tu. :)
Gimme glue, gimme wire, gimmie that which I desire!! Big Grin
Odpowiedz
Piękna bestia. Najbardziej podobają mi się bezwieżowe niszczyciele, do tej pory u mnie były tylko te z czarnym krzyżem, ale ten angol wygląda tak intrygująco, że chyba się skuszę.
Twój modej jest ładnie wykonany. Nie lubię CM na powierzchniach, ale u Ciebie ładnie się to zlało i wygląda naturalnie, bez przesadnych zmian koloru bazowego. Gratuluję ukończenia ciekawego pojazdu na dobrym poziomie.

I tak z innej beczki; jest jakaś dobra literatura do tego pojazdu ?
Pozdrawiam Olek
Odpowiedz
Fajna bestia. O ile podoba mi się kurzenie, o tyle szkoda że przykryło praktycznie całe cieniowanie. Podstawka także bez zastrzeżeń, całość dobrze się komponuje.
Odpowiedz