Challenger 2 Enhanced Armour - Trumpeter 1:35
Świetnie to wygląda. Chciałbym kiedyś dojść do takiej wprawy w pracy z 'białym'. Zazdraszczam.
Odpowiedz
Podziękował koledzy za dobre słowo .
Bartku nie ma obawy jak dojdzie do dorabiania RWS i siatki maskującej to pewnie skończy się konkurs zanim ja to pokończę Confused
Odpowiedz
Witam ,podziękował kolego każda przeróbka jest dobra bo czegoś nas uczy .
Kadłub poskładany , na bocznych osłonach dałem stelaż pod przęsła Big Grin z plastiku ponieważ Voyager zrobił je tak cienkie że przy pracach malarskich mogły by się pogiąć .
Zresztą cały zestaw do tego modelu nie wzbudza mojego zachwytu :twisted: następny raz bym kupował raczej Eduarda .
Poprawiłem klosze , zasobniki i dodałem potykacze oraz kabelki , tyłek też zrobiony szału niema ale lepiej nie będzie .
Oto ca udało mi się ulepić ;
Oryginał
[Obrazek: kzy9.jpg]
[Obrazek: r0ea.jpg]
Podróba
[Obrazek: 3mc2.jpg]
[Obrazek: 4iry.jpg]
[Obrazek: o64p.jpg]
Wszelkie sugestie oraz pomoc merytoryczna mile widziana .
Odpowiedz
Zdradzisz czym tniesz polistyren?
Odpowiedz
Sugestie nie żartuj! Daj mi lepiej lekcje ja tak budować:) Mirku z czego zrobiłeś przewody do reflektorów?
Odpowiedz
Poliester chyba dobrze piszę Huh tnę nożykiem Martor pokażę we wtorek .
Kamilu papiery w biurze patentowym Big Grin . ze struny do gitary cienkiej ściągnąłem koszulkę trochę rozciągałem aby zwój był widoczny w środek zwoju wsadziłem zwykły drucik 0,2 mm abym mógł lekko go wyginać i tyle .
Odpowiedz
Witam z czasem cienko to i postępy marne .
Miało być inaczej a wyszło normalnie Big Grin wymalowany Tamką OG rozjaśniana żółtym i białym .
Popryskałem też sido pod kalki i wash , jak zakupie spirit white to zabiorę się za kończenie modelu .
Jak byście zobaczyli jakiś mocny babol to dajcie znać Big Grin
Pozdrawiam Mirek .

[Obrazek: qzv8.jpg]
[Obrazek: b4oo.jpg]
[Obrazek: w94g.jpg]
[Obrazek: t7a1.jpg]
[Obrazek: u80s.jpg]
[Obrazek: 6ijwi.jpg]
[Obrazek: qoqa.jpg]
Odpowiedz
Mnie tam się zawsze Twoje modele podobały - ten także przypadł mi do gustu Cool Widać, prezentujesz dalej swój stary dobry styl.
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
Dzięki Piotrze , niektórych starych nawyków nieda się przezwyciężyć Wink
Odpowiedz
Pięknie "wyciosałeś" to i owo.

Pzdr!
Odpowiedz
Witam , tak długo stał nie ukończony że aż zdjęcia się przeterminowały  Confused 
Model przemalowany ,dodane nowe anteny na dachu bo stolik przysługuje dla innej wersji .
Na razie tyle ,jak położę wash to wrzucę fotki .
Pozdrawiam Mirek .

[Obrazek: dze0rt.jpg]
[Obrazek: qskqxu.jpg]
Odpowiedz
Wrzucę trochę fotek z warsztatu bo poznikały ;
  [Obrazek: rs56gy.jpg]
[Obrazek: l8xfk.jpg]
[Obrazek: 28i8gvk.jpg]
[Obrazek: eiwnbm.jpg]
[Obrazek: 15zoa2q.jpg]
[Obrazek: xd3r6.jpg]
Odpowiedz
Mirek nie chciałeś się pokusić na Megatrona?
Gimme glue, gimme wire, gimmie that which I desire!! Big Grin
Odpowiedz
Marcinie pisałem na Modelworku że za dużo jeszcze było przede mną przeróbek od podwyższania tylnych osłon ażurowych poprzez dorobienia zestawu strzeleckiego na wieży oraz paru innych dupereli oraz siatki maskującej .
Jest jak jest mam fotkę pojazdu w takiej konfiguracji jak jest co by nie było że SF Wink 
Korzystając z okazji wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzę tobie oraz całemu gronu modelarzy i nie tylko , odwiedzających to forum .
Pozdrawiam Mirek .
Odpowiedz
Witam , model według mnie prawie na finiszu , położony półmat Tamiya na którym dodam jeszcze trochę ciemniejszych zacieków po bokach oraz wycieków na płycie nad silnikowej z Mig-a i poprószę fartuchy .
Na razie to tyle , wszelkie uwagi i sugestie jak zawsze mile widziane .
Pozdrawiam Mirek .

[Obrazek: 730wns.jpg]
[Obrazek: be79sn.jpg]
[Obrazek: f3swpc.jpg]
[Obrazek: sxgol1.jpg]
[Obrazek: 5cylpc.jpg]
[Obrazek: 10gln5x.jpg]
[Obrazek: 2i6iavt.jpg]
[Obrazek: dcssnl.jpg]
[Obrazek: kc1a1h.jpg]
[Obrazek: 2q9yo86.jpg]
Odpowiedz