Tramwaj - MiniArt 1:35
Wiem, że jakością modeli z Wami nie wygram, więc postanowiłem wstawić, coś czego jeszcze na forum nie było. Tak, wiem idealnie nadawał by się na barykadę na jakiejś dioramie Tongue Wstawiam to w galerii, ale wiem, że potrzebuje jeszcze poprawek, ale nie wiem jakich konkretnie Huh

[Obrazek: IMG_4597.jpg]
[Obrazek: IMG_4598.jpg]
[Obrazek: IMG_4599.jpg]
[Obrazek: IMG_4601.jpg]
[Obrazek: IMG_4602.jpg]
[Obrazek: IMG_4603.jpg]
[Obrazek: IMG_4604.jpg]
[Obrazek: IMG_4607.jpg]

Po za tym po zrobieniu zdjęć widzę, że szyby są trochę eee.... brudne Ninja
Odpowiedz
Bardzo fajnie wygląda! Szyby zostaw takie brudne wyglądają realistycznie Big Grin
Napisz coś o tym modelu, składalność jakość?
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o składalność to nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystkie części ładnie do siebie pasują, żadnych nadlewek. Nie wiem może to tylko moje wrażenie, ale ten plastik wydaje się taki, no nie wiem "chudy", w porównaniu np do dragona. Jedyne na co mógłbym ponarzekać, to uchwyty, które podczas wycinania z ramki miały tendencje do łamania się na 3 lub więcej części Dodgy , ale może to wina braku delikatności z mojej strony :O
Odpowiedz
Przedwczoraj oglądałem go na PMMS i zastanawiałem się kiedy ktoś go zrobi. A tu taka niespodzianka. Jest super I wygląda bardzo naturalnie. Zrobisz mu podstawkę z szynami?
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
(31-01-2014, 20:53)Krzysztof Bartyzel napisał(a): Przedwczoraj oglądałem go na PMMS i zastanawiałem się kiedy ktoś go zrobi. A tu taka niespodzianka. Jest super I wygląda bardzo naturalnie. Zrobisz mu podstawkę z szynami?

Pracuję nad tym i zastanawiam, się czy nie dodać czegoś do niej, bo wygląda na trochę pustą. Ktoś polecił by może jakieś figurki?
Odpowiedz
Zależy w jakim klimacie chcesz ją zrobić. Miniart i Masterbox ma kilka zestawów cywilów na ten przykład. Wprawdzie germańce I francuziki ale w cywilu to każdy jednakowy. Jest też cała Kupa pojedynczych, ale to już Google i przeglądać co się spodoba. W galerii mam Pz. IV z jednym z tych zestawów - możesz zobaczyć.
http://www.pancernyklin.pl/watek-Pz-kpfw...-35-Tamiya
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
Fajne to takie, szczególnie ten czerwony kolor mi się podoba. Wreszcie coś nietypowego Tongue
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
Fajny :) Ale lepiej wyglądałby na podstawce z figurkami:)
Odpowiedz
Jasne, że z figurkami wyglądałby lepiej, ale niekoniecznie z figurkami pomalowanymi przeze mnie Big Grin. Coś tam dodam, jak już zrobię to dodam zdjęcia. Ktoś ma jakiś fajny sbs o malowaniu figurek?
Odpowiedz
:O I pomyśleć, że w zeszłym tygodniu, taki staroć chciał mnie w Krakowie staranować na skrzyżowaniu...

Ciekawa rzecz, ładne wykonanie.
Odpowiedz