Kalki Polish Army by PHA
Witajcie.
Chciałbym pokazać kalki dedykowane na dziś do skali 1-25, ktore są spełnieniem moich modelarskich marzeń, ale także chciałbym zapytać Was czy bylibyście zainteresowani takimi kalkami do modeli w mniejszych skalach?
Głównie myślę o skali 1-35, jeśli 48 i 72 to tylko krótkie serie pod konkretnych zamawiających.
[Obrazek: PHA_Polish_Army_part1.jpg&w=640&h=906&f=...92ff156f49]

I kolejna kalka, która wejdzie do sprzedaży w styczniu.
Pojazdy z 1 Dywizji Pancernej Generała Maczka.
[Obrazek: PHA_Polish_Army_part4.jpg&w=640&h=905&f=...ef538d669b]
Szczegolnie do pojazdów z 1DP gen. Maczka mam wiele ciekawych i niespotykanych dotychczas malowań, które powstały w oparciu o nieznane większości galerie.
Po publikacji postu na Modelworku jedna z kalek dzięki Kolegom została już poprawiona,dzis dołożę jeszcze opcjonalnego orła do polskiego IS 3 i wkrótce pokażę wersję do skali 35 i 72.
Odpowiedz
Witam
Do Maczka wezme chetnie w skali 35 .

A
Odpowiedz
Cześć Artur.
Będę robił listę obejmującą polskie fora, by wydać kalki wg zapotrzebowania, ale i sięgnać minimum drukarni.
Czy kolejne kalki 1 DP też Ciebie interesują?
Kto jeszcze będzie zainteresowany?
Odpowiedz
Oczywiscie kolejne jak najbardziej tak.
A
Odpowiedz
Ja wezmę oba arkusze w 35.
Odpowiedz
Ja też byłbym chętny na oba w 1/35.
Odpowiedz
Witajcie, cieszy mnie to bym bardziej, że jak będa chętni to i kolejne przygotowane arkusze mogę wydawać. Wozy z frontu wschodniego to obecnie 3 części już skonfigurowane, a zachodniego 2 na gotowo i kolejna w drodze. Samcyh pojazdów z 1DP mam na kilka części i liczę na to, że w końcu zobaczymy polskie pojazdy na forach i konkursach.
Odpowiedz
Ja także piszę się na arkusze do 1:35!

lmk
---
lmk
Odpowiedz
Udało mi się przenieść wszystkie pojazdy z kalki 1-25 + dodatkowe luźne godła, orły, napisy eksploatacyjne, tonażówki, etc. Kalki zostały na nowo poukładane, zostały do podmianki pojedyncze numery w 217, 214 i orzeł w w IS3.
Jak to zrobię, to pokażę to co przygotowalem w 35 i 72. Po kilku dniach, czekając na Wasze uwagi co jeszcze zmienić, wypuszczę kalki do druku.
Odpowiedz
Jest możliwość wykonania polskich kalek do sextona 1:35 ?
Zapraszam na stronę, pozdrawiam Rafał "Dumo" Sadurek

https://www.facebook.com/pages/Dumo-Desi...9843071698

Odpowiedz
Czesc Rafał.
Nie tylko sextony zostaly opracowane, ale i inne pojazdy z 1 Pamot. Bedzie half, bedzie willys, no dajcie sie czyms zaskoczyc.
W cz.5 kalke podzielilem na rozne pojazdy 1PP i 10 PSK.
Od jakiego sextona zaczac w cz6 ?
Kalki do skali35 i 72 beda juz poprawione w stosunku do 1-25.
T34-85 z N 217 bedzie mial numer z prawej burty, a z N 214 z tylu wiezy bazujace na fotkach. Orzel polskiego IS3 z N 111 bedzie zgodny z doniesieniami Daniela, czyli taki jak LWP. Co do orla IS3 z N 112 sprawa udokumentowana , tu nie bylo dylematu.
Odpowiedz
Moge ewentualnie zdjac w cz4 halfa z 2 Pamot i tu dac sextona. Jesli tak to ktorego?
Odpowiedz
Piterku chodzi o Brede z numerem seryjnym i innymi znakami jak trupia czaszka czy znak husarii.
Zapraszam na stronę, pozdrawiam Rafał "Dumo" Sadurek

https://www.facebook.com/pages/Dumo-Desi...9843071698

Odpowiedz
Na juz czy w cz6, zeby nie robic balaganu?
Odpowiedz
Pogoniliście mnie przed świętami, ale skoro obiecałem to i pokaże pod choinką prezent.
Poniższe jpg ukazują inne niż w 1-25 ułożenia kalki.
Poprawiłem zgodnie z sugestiami scammela, IS 3 i T34-85 214.
Nie doczekałem się zdjęć Rudego z zakładu 174, bo pewnie ich nie ma, dlatego temat idzie ad acta.
Jeszcze kilka dni kalki poleżą, czekam na sugestie KOREKT, nie nowych kalek, co powtórzę po raz kolejny.
Pozdrawiam świątecznie Piterpanzer
SKALA 1-72
[Obrazek: PHA_WP_part1_1-72scale.jpg?t=1419441940]

[Obrazek: PHA_WP_part4_1-72scale.jpg~original]

SKALA 1-35
[Obrazek: PHA_WP_part4_1-35scale.jpg?t=1419441936]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości