Caterpillar D7 Miniart 1/35
Także skończony Big Grin
Nie należał do najlżejszych ze względu na straszne rozdrobnienie, ale zrobiony bez większych piENt
Warsztat
[Obrazek: x4BnP92zSYCsdEzW]
[Obrazek: zmjgUYBNzZTyFsBD]
[Obrazek: BCGDSLEnO6tImIe6]
[Obrazek: RIKj27e1XU11suHX]
[Obrazek: hG8cbbcqYjskzRvi]
[Obrazek: 4PISyUeiHrphujBY]
[Obrazek: OXihwsiyv3mGPftj]
[Obrazek: exoNhTiszcKqB9CS]
[Obrazek: 42D71spTCRMuJ1Pl]
[Obrazek: 7C0dUrANJoEjiz26]
[Obrazek: Uyb1srkDMu3YNjrQ]
[Obrazek: NE9aoJfbWQ8T2yHH]
[Obrazek: BvBB2yXly8oZTlzW]
[Obrazek: bOBOpnqmRfqHBGl1]
[Obrazek: 8vB4TA4WphRciypI]
[Obrazek: Yr6CrU0.png]
Odpowiedz
Wyszedł ci bardzo ładnie i naturalnie. Rażą jedynie słabo napięte liny z przodu do podnoszenia lemiesza.
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
Dla mnie ładniutki - gratuluję kolejnej udanej pracy.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Bardzo zacny!
Natomiast dręczy mnie to, o czym napisał Kamil w warsztacie - nie ma siły, żeby na dole lemiesza ostało się choć trochę farby. A poza tym na samej dolnej krawędzi przydała by się goła, błyszcząca stal.
Ale i tak modelik przepiękny!
Chciałem też napisać, że wydaje mi się, że niektóre elementy pomalowane są inną, świeżą żółcią. Niemniej po przemyśleniu stwierdzam - i bardzo dobrze!
Odpowiedz
Udany model  Big Grin Z przyjemnością się ogląda. 
Teraz jak już umiesz robić budowlankę to pora jakiegoś pierwszowojennego tanka do portfolio dorzucić Wink
Odpowiedz
(15-11-2015, 18:44)Krzysztof Bartyzel napisał(a): Wyszedł ci bardzo ładnie i naturalnie. Rażą jedynie słabo napięte liny z przodu do podnoszenia lemiesza.

Co do linek to wyszło, że musiałem je kleić z oddzielnych kawałków bo nie mogłem ich przewlec przez bloczki i dlatego są nie ponapinane.

(16-11-2015, 17:53)bartek72 napisał(a): Bardzo zacny!
Natomiast dręczy mnie to, o czym napisał Kamil w warsztacie - nie ma siły, żeby na dole lemiesza ostało się choć trochę farby. A poza tym na samej dolnej krawędzi przydała by się goła, błyszcząca stal.
Ale i tak modelik przepiękny!
Chciałem też napisać, że wydaje mi się, że niektóre elementy pomalowane są inną, świeżą żółcią. Niemniej po przemyśleniu stwierdzam - i bardzo dobrze!

Co prawda z lemiesza nie jestem do końca zadowolony, a ze zdzieraniem jak już było w warsztacie miałem nie małe problemy.

(17-11-2015, 22:08)JanuszF napisał(a): Udany model  Big Grin Z przyjemnością się ogląda. 
Teraz jak już umiesz robić budowlankę to pora jakiegoś pierwszowojennego tanka do portfolio dorzucić Wink

Zbyt popularne się ostatnio robią Tongue , ale jakiegoś FT kto wie Wink

Oczywiście cieszy mnie, że ogólnie model się podoba i dzięki za komentarze.
[Obrazek: Yr6CrU0.png]
Odpowiedz