Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[K/W] części dragona
Dzyń dybry, zastałem Jolkę Wink 
Panowie jestem w potrzebie... poszukuje:
- wczesne koła napędowe do III dostosowane do traków 40 cm (te do 36 też przygarnę) Takowe znajdowały się np w dragonowskim Nashornie. Może komuś zostały, może ktoś robił inną wersję... Zdjęcie poniżej, to te z okrągłymi otworami

[Obrazek: dqeBQua.jpg]

- plastikowe błotniki dragonowskie do Stuga, może ktoś wymieniał i mu zostały...

Za poszukiwane dobra zapłacę walutą NBP, ewentualnie wymienię na inne dobra np magic tracki do III/VI

Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz
O, Krzysiek! Miło Cię widzieć! Czyli będzie kolejny StuG w Bytomiu! Wink
A teraz na temat - sam tych kół kiedyś u siebie szukałem, bo przysiągłbym że je mi zostały po Nashornie 3 in 1... ale ich niestety nie znalazłem. Ewentualnie mogę Cię poratować tymi 36 cm.
Co do błotników, to jest jeszcze opcja, że ktoś robił Initiala i mu zostały (bo też tam były). Ja niestety swojej nówki-sztuki nie rozetnę. Shy
Odpowiedz
(01-12-2015, 22:20)bartek72 napisał(a): O, Krzysiek! Miło Cię widzieć! Czyli będzie kolejny StuG w Bytomiu! Wink
A teraz na temat - sam tych kół kiedyś u siebie szukałem, bo przysiągłbym że je mi zostały po Nashornie 3 in 1... ale ich niestety nie znalazłem. Ewentualnie mogę Cię poratować tymi 36 cm.
Co do błotników, to jest jeszcze opcja, że ktoś robił Initiala i mu zostały (bo też tam były). Ja niestety swojej nówki-sztuki nie rozetnę. Shy

StuG.... to się jeszcze zobaczy Wink ale obiecuje, ze będzie ciekawie.
Dzięki kółka z chęcią przygarnę, najwyżej się przerobi.
Odpowiedz
No tak... Już znalazłem te koła od Nashorna, co to mi ich brakowało...  Shy

[Obrazek: Nashorn22.jpg]
Odpowiedz
Chyba Krzyśkowi się WOT przejadł Tongue
Odpowiedz