Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S] pancerka niemiecka 1:35, dodatki
Witajcie,

małe porządki w szafie, więc zapraszam do moich aukcji na allegro:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=326221

wszystko od 1zł, więc zapraszam!
Odpowiedz
Fatalny kontakt ze sprzedającym - nie odpowiada wcale na maile.  Tongue
Odpowiedz
(29-12-2015, 15:50)bartek72 napisał(a): Fatalny kontakt ze sprzedającym - nie odpowiada wcale na maile.  Tongue

Uprzejmie informuję, że ten Pan Bartek to jakiś cwaniak z Warszawy! Najpierw nie chciał mi modela za stówę sprzedać a teraz najnowsiejszego Dragona chciał za stówę wziąść! Tongue

Ps. Tanio sprzedam Dragona 6641 - Panzer IIIH. Nówka sztuka w pudełku, stan sklepowy. Okazyjnie sprzedam za stówĘ!

Big Grin
Odpowiedz
Jednego 6641 za stówę już wziąłem, ale może by tak dwa mieć? Tongue
Odpowiedz
(29-12-2015, 21:26)Bartek K napisał(a):
(29-12-2015, 15:50)bartek72 napisał(a): Fatalny kontakt ze sprzedającym - nie odpowiada wcale na maile.  Tongue

Uprzejmie informuję, że ten Pan Bartek to jakiś cwaniak z Warszawy! Najpierw nie chciał mi modela za stówę sprzedać a teraz najnowsiejszego Dragona chciał za stówę wziąść! Tongue

Ps. Tanio sprzedam Dragona 6641 - Panzer IIIH. Nówka sztuka w pudełku, stan sklepowy. Okazyjnie sprzedam za stówĘ!

Big Grin

Dobra, dobra - za model już zapłaciłem! Jest mój!
Odpowiedz
W związku z dużą ilością PW w krótkim czasie uprzejmie informuję, że Pan Bartek ponowił kontakt i model za stówĘ' jest Jego! Big Grin

Ps. Co nie zmienia faktu, że jakbym go sprzedał jeszcze raz...... Poker
Odpowiedz
To nie ja ponowiłem kontakt ale Ty go dopiero nawiązałeś.  Cool

Jak się sprzedały DS-y? Chyba naprawdę ludzie je kupują... Czy komuś już udało się ustalić w jakim celu?  Wink
Odpowiedz
Kupiłem dwie sztuki DS-ów.

Kupuję dlatego, że to opcja "B" gdy spierniczę Magic Tracki. Nie wiem, czemu, ale mam taka dysfunkcję, żze źle układam ogniwkowe gęsi.
Wolę mieć backup.

Pracowałem już 2 razy z DS-ami i niestety nie mogę narzekać.

Co do sprzedającego, to prócz przytyku o poprawne uzupełnienie adresu odbiorcy jest wszystko ok Tongue

Kościuszkowcy zasmarkani Tongue
Odpowiedz
(09-01-2016, 22:05)Stojkovic napisał(a): Co do sprzedającego, to prócz przytyku o poprawne uzupełnienie adresu odbiorcy jest wszystko ok Tongue

Ze zwidów chorobowych źle zaadresowałem paczkę i zamiast ul. Kościuszki na paczce znaleźli się Kościuszkowcy Big Grin

za co serdecznie jeszcze raz przepraszam! Undecided
Odpowiedz
(09-01-2016, 23:29)Bartek K napisał(a):
(09-01-2016, 22:05)Stojkovic napisał(a): Co do sprzedającego, to prócz przytyku o poprawne uzupełnienie adresu odbiorcy jest wszystko ok Tongue

Ze zwidów chorobowych źle zaadresowałem paczkę i zamiast ul. Kościuszki na paczce znaleźli się Kościuszkowcy Big Grin

za co serdecznie jeszcze raz przepraszam! Undecided

Samo życie,

Nie ma się czym przejmować. Miałem znajomego kierowcę, który pomylił Lubin z Lublinem... Dowiedział się już na miejscu :)
Odpowiedz