Panther ausf A late type + neo models - Dragon - 1:35
Generalnie chyba nie muszę pisać, że mi ten model nie podszedł.

Co do krytyki, czy bardziej uwag, myślę, że są zasadne i większość ingerencji w model to efekt zrywanego zimmeritu.

Miał być prosto z pudła i pewnie gdyby nie ambicja by podkręcić detale, byłoby dużo lepiej.
Białe pozostałości to efekt zdzierania miliputa którym wykonałem nieudany zimmerit.

Nie zamierzam już nic kombinować i zmierzam do malowania, bo to na tym etapie jeszcze można coś poratować mode, przynajmniej w odbiorze wizualnym.
Lufa się tak mocno przykleiła na CA że nie ma siły jej wyciągnąć, bez demolowania jarzma i wieży.

Zmęczył już mnie ten model.

Byle do malowania..
Odpowiedz
Nie przejmuj się, czasem każdy tak ma.
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
No to nie męcz już materii i maluj :)
Odpowiedz
Na finiszu wyszło coś takiego.

Wybrałem stelaże zestawowe wraz z płytami osłonowymi z polistyrenu tez zestawowe, gdyż łatwiej było je dociąć do odpowiedniego układu na bokach.
Oczywiście nie wszystkie będą zamocowane na modelu końcowym, jedynie przyłożone do zdjęć w komplecie.

[Obrazek: DSC05222_zps2ynomw1f.jpg]
[Obrazek: DSC05219_zpswes0tbam.jpg]
[Obrazek: DSC05221_zpsakzomz3v.jpg]
[Obrazek: DSC05224_zpsxp9cjqvt.jpg]

Trzeba to pomalować i zobaczyć jak będzie się prezentowało po wszystkim.
Odpowiedz
Jak byś tak mógł wstawiać fotki w większej rozdzielczości, na tych nic nie widać.
Odpowiedz
(05-02-2016, 00:15)Kamil Kowalik napisał(a): Jak byś tak mógł wstawiać fotki w większej rozdzielczości, na tych nic nie widać.

Może to celowe?  Wink
Odpowiedz
(06-02-2016, 12:59)bartek72 napisał(a):
(05-02-2016, 00:15)Kamil Kowalik napisał(a): Jak byś tak mógł wstawiać fotki w większej rozdzielczości, na tych nic nie widać.

Może to celowe?  Wink

Jest i loża szyderców... Tongue

Fotki na wszystkie fora wstawiałem w jednej rozdzielczości. Na jedych jest ok, na tym ciut gorzej. Od teraz będę robił w dwóch wielkościach.

Nie jestem dzieckiem Neostrady i jako dorosły człowiek umiem brać uwagi "na klatę".

Nie ma to jak dzienna porcja "hejtu" hehe :)
Odpowiedz
Teraz przy malowaniu połóż wszystkich na kolana Big Grin
Odpowiedz
Pomaluję na sraczkowato z rózowymi plamami. Oslabienie i upadek na kolana oglądających murowane Tongue
Odpowiedz
Patrząc na Twoje dokonania w tym wątku warsztatowym i fochy związane z naprawde grzecznymi uwagami, postanowiłem wyedytować swój pierwszy post - był chyba nieco na wyrost. Co za pech, że akurat w całości go zacytowałeś...  Sad
Odpowiedz
Bartku co odbierasz jako fochy?

Moje posty wcześniejsze to jedynie podejście z uśmiechem do tego, że nie wszystko zawsze wychodzi. Uwierz mi, że ja nie z tych co to uważają, że są świętymi krowami. Więcej napiszę, cieszę się, że są uwagi i to krytyczne, bo samemu nie podoba mi ię efekt do końca tych zmagań z Panterą i to potwierdza tylko właściwośc "spojrzenia na to co się robi".

A zatem odpowiadając wprost - Dzięki za konkretne uwagi i krytykę!
Podchodzę do życia z dystansem i nie strzelam fochów! Wink

Szkoda, że wyedytowałeś bo motywował do pracy Wink

Myślę, że źle zinterpretowałeś moje wpisy (jako fochy) więc proszę o dalszy support kolejnych odsłon wątku z Panterą.
Będzie dobrze!
Odpowiedz
Nie ma się co zrażać i działać dalej , nie zawsze wszystko nam wychodzi tak jak chcemy ,wiem to z własnej autopsji Wink 
Maluj bo szkoda czasu .
Odpowiedz
Witam,
Brnę dalej z warsztatem.
Pantera w trakcie malowania.
Modulowałem piaskową bazę i teraz będę modulował jeszcze poszczególne kolory kamuflażowe.
[Obrazek: DSC_0538_zpsxerdbywb.jpg]
[Obrazek: DSC_0539_zps5izimibg.jpg]
[Obrazek: DSC_0540_zpsd1nf37rc.jpg]
Zdjęcia cienkie jak odbyt węża ale nie mam warunków w malarni do zrobienia lepszych.
Odpowiedz
No własnie powiększ zdjęcia - tragedii raczej malarskiej nie ma ale to miniaturki .
Pozdrawiam
Odpowiedz
Ładne wężyki tylko zielony jakbyś według mnie trochę stonował to by było OK Wink
Odpowiedz