2x Stug III Ausf. G [May 1943 & Early] - Dragon +
Wypust Dragona o numerze katalogowym 6578. Do budowy oraz waloryzacji użyję zestawów blaszek fototrawionych firmy Aber i Voyager. Nie zabraknie także gąsienic Friul. Do zestawu podstawowego dodam również metalową lufę działa. Dojdą jeszcze jakieś pojedyncze żywice. Nie skompletowałem jeszcze dodatków potrzebnych do budowy tej miniatury, wiec brak opisów oraz numerów katalogowych. Famo na razie utknęło na szpachlowaniu śladów po wypychaczach. Zostały one wyszlifowane ale trzeba sprawdzić powierzchnie plastiku Surfacerem. Nie dysponuję jeszcze odpowiednim zapleczem warsztatowym, żeby w ogóle myśleć o malowaniu, więc rozgrzebałem kolejnego czoŁka. sly

İmage

Z grubsza przyłożona na sucho nadbudówka oraz płyty pancerne.

İmage
Odpowiedz
"to jest krzywo i tego nie pomalujesz!" Big Grin

będę zaglądał bo coraz bardziej mnie ciekawią te stugi :)
Odpowiedz
Z chęcią pooglądam.
Mam takiego samego ale zrobię go za jakiś czas w daaalekim od pudełkowego malowaniu.
Odpowiedz
Kadłub niemalże przygotowany na elementy PE, które do mnie idą pocztą. Zamówiłem także spalone koła nośne. Przy okazji, może mi ktoś doradzić jaką metalową lufę dokupić do tego zestawu? Jest tego trochę, ja się za bardzo nie znam na tym.  Big Grin 

İmage

İmage

İmage
Odpowiedz
A co tam sobie flamastrem zaznaczasz?
Odpowiedz
(06-06-2016, 19:32)bartek72 napisał(a): A co tam sobie flamastrem zaznaczasz?

Miejsca do szlifowania - skleroza :) 
Pomoże ktoś z tą lufą?
Odpowiedz
Stawiałbym mimo wszystko na RB Model 35B31 (7.5cm StuK 40 L/48, StuG III Ausf. G (wczesny), F/8, F). Następny model hamulca został wprowadzony w kwietniu (MIAG), maju (Alkett) 1943 (RB Models 35B49). Ten Twój to niby produkcja z maja więc musisz się oprzeć na jakichś zdjęciach.
Odpowiedz
Ja mojego będę chciał zrobić w takim malowaniu

İmage
Odpowiedz
Dziękuje Bartek. Możesz mi jeszcze powiedzieć czy mogę gdzieś osobno, lub wraz z potrzebną lufą, dokupić ten element? Nie mam go w moim modelu. Cooper69 - kiedy warsztat? 

İmage
Odpowiedz
Muszę się najpierw merytorycznie przygotować czyli może więcej niż 2 znane mi zdjęcia, zrobić i zamówić kalkomanie bo nie widziałem kupnych.
Odpowiedz
(07-06-2016, 19:32)Konrad Mateusz Ciba napisał(a): Dziękuje Bartek. Możesz mi jeszcze powiedzieć czy mogę gdzieś osobno, lub wraz z potrzebną lufą, dokupić ten element? Nie mam go w moim modelu. Cooper69 - kiedy warsztat? 

İmage

Niestety nie wyświetla mi się ten obrazek...  Sad
Odpowiedz
ten element chcesz w metalu czy może być plastik?
Odpowiedz
Bardziej preferuję taki jak na zdjęciu, czyli metal.
Odpowiedz
to nie dopomogę Sad
Odpowiedz
Ciekawi mnie o czym mówicie ale nadal nie wiem o jakiej części mowa...
Odpowiedz