Pzkpfw IV Ausf - hybryd late H/early J
Zasadniczo dodając ekrany model uważam za skończony - trafi na platformę jako ładunek.
Zdjęcia - trochę jestem zadowolony z efektu końcowego trochę nie - sami oceńcie - w rzeczywistości jest chyba delikatnie ciemniejszy.
Historycznie pojazd z Panzer Lehr Division 

İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
Pozdrawiam
Odpowiedz
Świetna czwórka, bardzo podoba mi się malowanie i brudzenie, piękne wnętrze. Nie podobają mi się niektóre większe obicia na fartuchach, to jest jedyny minus, dla mnie klasa i świetny model.
Odpowiedz
Człowiek zawsze chce mniej a wychodzi więcej :). Dzięki za opinię - teraz odpoczynek od czołgów - robię ciężarówkę :).
Pozdrawiam
Odpowiedz
Fajny model.
Taki mroczny.

Swoją drogą strasznie lubisz Jacku pootwierane maksymalnie pojazdy.
Odpowiedz
No tak - lubię  robić wnętrza - wszystkie modele które mi zostały będa z wnętrzem .
Czołgu ma być porzucony i zbierany przez amerykańców brytyjską lawetą :) - spora diorka wyjdzie.
Następny pojazd - Scamell Pioneer wyląduje wkrótce na warsztacie.
Dzięki za komenta.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Zgadzam się z Marcinem jeden mały - to te otarcia na ekranach. Po za tym wszystko pasuje do siebie. W szczególności błoto okrutnie mi się podoba.
Odpowiedz
Dzięki - rozumiem że mówimy o tych na górze ekranów - przed zamocowaniem na lawecie w takim razie poprawię :)
Pozdrawiam
Odpowiedz
Aż dech zapiera w piersiach na poziom wykonania tego modelu , coś pięknego i aż brak słów. Miodzio , miodzio.
Będę obserwował twoje kolejne prace , jest na czym się wzorować.
Pozdrawiam
Arni
Odpowiedz