Scammell Pioneer Tank Transporter 1/35
Nowa zabawa - Scammell Pioneer z platformą na której usiądzie Panzer IV

İmage
Pozdrawiam
Odpowiedz
Panzer wyszedł świetnie, więc nie mogę się doczekać całości scenki! Powodzenia i podpatruję!
Odpowiedz
Tak pokrótce - czarno zielony kamuflaż - oznaczenia USA. Teren mocno postrzelany i spalony brak roślinności mimo że to Normandia - na podstawie zdjęć oryginalnych.
Kilku spadochroniarzy + przechodzący niemieccy jeńcy - taki plan.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Ciekaw jestem tego Scammela, fajny pojazd, ma ten "herbaciany" duch :) będę obserwował.
Odpowiedz
No no na moim biurku wolno powstaje delikatnie podobny projekt ale o kilkadziesiąt ton cięższy Big GrinBig GrinBig Grin Już niedługo i ja założę warsztat jak w końcu będę miał co pokazać Tongue
Można prosić kilka słów o zawartości pudełeczka?

Oczywiście będę tu zaglądał i kibicuję Big Grin
Odpowiedz
Zrobię OK - na razie niestety żona mnie w lazienkę wkopala więc urlop od poniedziałku budowlano spędzę.
Kamil brzmi Twój projekt jak nowoczesny sprzęt ???
Pozdrawiam
Odpowiedz
Jacku, masz już poprawną chłodnicę? Bo ja sobie zamówiłem, a w pudle już była, więc mogę oddać. Model całkiem fajny, przypomina trochę Miniart albo Bronco pod względem jakości. Jedyne co mi wadzi na początku to słaba faktura drewna na deskach.
İmage
Odpowiedz
Na razie mało wiem na temat tego scammelka - chłodnice zestawową już z silnikiem skleiłem. Jakościowo niestety jakoś na pierwszy rzut oka mnie nie powaliło.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Oni coś porąbali przy projektowaniu i później zrobili pojedynczą, poprawną część, którą można było zamówić za 1€. Później się okazało, że ja już mam nową partię, gdzie ta część była w pudełku. Tak wygląda właściwa.

http://www.thundermodel.com/Spare-parts-...2_uEEzmzZc
İmage
Odpowiedz
(05-07-2019, 07:32)Jacek Cieślak napisał(a): Kamil brzmi Twój projekt jak nowoczesny sprzęt ???

Nie. Jak zwykle II WŚ :-P
Odpowiedz