Pz.Kpfw IV ausf G Dragon 1:35
Model zakończony. Nie obyło się bez przygód - pojazd zaliczył upadek ze stołu i były naprawy, lekkie przesunięcie gąsienicy to wynik obluzowania wózków jezdnych i wyłapałem to dopiero po zrobieniu zdjęć.
[Obrazek: H3KECX.md.jpg]
[Obrazek: H3K0Qt.md.jpg]
[Obrazek: H3KGGn.md.jpg]
[Obrazek: H3KljI.md.jpg]
[Obrazek: H3KYpp.md.jpg]
[Obrazek: H3K7vR.md.jpg]
[Obrazek: H3KBpV.md.jpg]
[Obrazek: H3KxQ1.md.jpg]
Odpowiedz
Gdybyś nie napisał to nie dopatrzył bym się aż tak ciężkiego losu tego modeluTongue Kolorystyka bardzo "żywa" mi się bardzo podoba. Kamuflaż wyszedł bardzo fajnie, na pewno ozdobi kolekcję. Gratuluje bardzo udanej pracy.
Odpowiedz
Wygląda nieźle - dobrze byłoby żebyś wstawił większe zdjęcia to coś więcej będzie można napisać.
Pozdrawiam
Odpowiedz
[Obrazek: H3KECX.jpg]
Może się powiększy...
Odpowiedz
Teraz OK. Model mi się podoba chociaż jest trochę nierówny. Ciemne zabłocenie góra zakurzona na mocno jasno - mimo kontrastu wygląda to trochę niespójnie.
Tzn dobrze stosować tą samą kompozycję pigmentów do całego modelu. No ale to tylko moja opinia
Pozdrawiam
Odpowiedz
Samo zdjęcie na którym się starałem wzorować było właśnie takie niespójne. Krzyżówka suchego i mokrego. Od siebie już koła jezdne upchałem błotem bo w oryginale czyściutkie a na wózkach jezdnych zwały błota. Powinienem mu jeszcze dodać drewnianą belkę - drzewo obciosane przytroczone to stelaża szuzena ale jeszcze nie znalazłem odpowiedniej gałązki.
Odpowiedz