Sexton II "WOROCHTA"/"BREDA" 1:35 Dragon 6793 ciąg dalszy
Z racji, że raczej nie będę kontynuował wątku na Scalefun chciałbym dalszy walki z tym megasłabym zestawem (nigdy więcej nic alianckiego z Dragona - mam nadzieję, że ktoś half tracka z działem ppanc. 75 wykona) ciągnąć/archiwizować tutaj.
Link do dotychczasowych prac
Jestem obecnie na etapie malowania, brzydzenia i zamykania (łomatko) przedziału bojowego.
Zdjęcia z ostatniego... boju.
Spasowanie tego gufna wystawia na cierpliwość wszystkie moje zmysły.

Przeniosłem dźwignię zmiany biegów na właściwą stronę (numer części podany w instrukcji jest błędny - wajcha jest po stronie lewostronnej czyli jak w amerykańskim Priest).
Dorobiłem też podłączenie gaśnic do systemu i peszel na przewody (jeszcze będzie postarzany i łosiowany).

[Obrazek: XKmU91.jpg]
Odpowiedz
Przejrzałem sobie wątek i muszę przyznać że się sporo już napracowałeś. Urzekły mnie klamerki na paski na tylnej płycie.
Co do moich odczuć to wydaje mi się trochę za ciemny - co prawda moje modele też wydają mi się za ciemne - przyganiał kocioł garnkowi :)
Tutaj dużo odzewów miał nie będziesz - ja z przyjemnością poobserwuję. Powodzenia w dalszej budowie
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie o to mi chodzi Jacku.
Zasięgi, lajki mam w... :)
Kolor bazowy i tak jest rozjaśniony w stosunku do oryginału (mieszanka np. Mike Starmer), a przy modulowaniu i tak przesadziłem :)
Nie skupiam się też na jednakowych warunkach przy fotografowaniu warsztatu. Zobaczymy jak wyjdzie finalnie. Co do jednego się zgodzę z Bohdanem - kolor jest w rzeczywistości jak kupa :)
Odpowiedz