Festiwal Bytomski -impreza integracyjna
W sprawie imprezy sprawa wygląda tak :
Znalazłem jedną knajpę GOTYK w której zgodzili nieodpłatnie nas przygarnąć na degustację. Czynna od godziny 17,30 do oporu. Mozna w niej palić, alkoholu nie zabraknie na pewno. Tylko że o 20,00 zaczyna sie w drugiej sali koncert rockowy trwa około 2 godziny , kapela idzie do domu a wraz z nimi cześć ludzi się zbiera tez. Dla nas mieli byśmy mała salkę na około 25-35 ludzi a po tym koncercie przeszczeń użytkowa się powiększa. Czy takowe coś Wam odpowiada? Knajpa znajduje się w centrum Bytomia 100m od rynku. W około są lokale gastronomiczne.Klimat jest tam bardzo fajny , nie jest to co prawda knajpa z górnej półki ale ma swoisty klimat. Piszcie co myślicie bo jutro o 18,00 muszę dać odpowiedz .
Prosze podawajcie kto by był chetny przyjsc , zeby wiedzieć mniej więcej ile nas by się zebrało.

http://erni-models.blogspot.com/

PROFESJONALNE WYKONYWANIE MODELI NA ZLECENIE
Odpowiedz
Ja z pijącym Pawełkiem winniśmy się zjawić, o ile Pawełek nie wymyśli czegoś innego Big Grin
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
Pawełek nie wymyśli Wink Lubie takie Gotyckie klimaty.
Erlend mam pytanie, gdzie ekipa z forum Kagero "nocleguje" w Bytomiu?
Odpowiedz
Pawle z tego co wiem to tutaj:
http://www.zajazdkarlik.pl/pokoje.php

Ale imprezujemy razem:)

Odpowiedz
7 stołków rezerwuje ekipa z Inowrocławia Big Grin
Odpowiedz
Miło bedzie mi poznać i napić się z Wami. Powiem tak , kto pierwszy ten ma lepsza miejscówke ale znając życie i tak nikt za długo przy stole nie usiedzi...

Odpowiedz
No i bardzo dobrze Kamilu, fajnie bedzie poznac osobiscie kolegow z forum :) Erni jako organizator chce zapewnić miejscowe dla wszystkich ktorzy zjada z calego kraju oraz beda chetni na integracje. I wielkie brawa dla niego za poswiecony czas i nerwy :)
Odpowiedz
A o której chcecie się tam spotkać , bo ja kimam w Katowicach ;/
Odpowiedz
Dobrze by bylo być już na 17,30 co by zarezerwowac dobre miejsca

Odpowiedz
Erni, bo ja też chce się napić, a nie wiem jak z miejscami parkingowymi w mieście, a do hotelu mam 4km z Pawełekiem na Zabrzańską :love:. Rozkład komunikacji trochę jest dla mnie nie jasny, a nie chce w nocy trafić na miejscowych, choć gwara mi nie obca :happy: Znacie więc jakieś autobusiki lub bimbaje z centrum po drodze pod hotelik "BYTOM"?
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
Panowie sprawa przeniosła sie na nPWM i odbywa sie tam liczenie chetnych, jak mozecie wpiszcie kto ma chec przyjsc na spotkanie i w jakiej sile , bo jak by nas sie uzbierało duzo luda moze da sie przygarnac cała knajpe

Odpowiedz
(21-02-2012, 08:49)Piotr Augustyniok napisał(a): Erni, bo ja też chce się napić, a nie wiem jak z miejscami parkingowymi w mieście, a do hotelu mam 4km z Pawełekiem na Zabrzańską :love:. Rozkład komunikacji trochę jest dla mnie nie jasny, a nie chce w nocy trafić na miejscowych, choć gwara mi nie obca :happy: Znacie więc jakieś autobusiki lub bimbaje z centrum po drodze pod hotelik "BYTOM"?

My też tam nocujemy może sie jakoś zgadamy.
Odpowiedz
(21-02-2012, 14:43)Kamil Kowalik napisał(a):
(21-02-2012, 08:49)Piotr Augustyniok napisał(a): Erni, bo ja też chce się napić, a nie wiem jak z miejscami parkingowymi w mieście, a do hotelu mam 4km z Pawełekiem na Zabrzańską :love:. Rozkład komunikacji trochę jest dla mnie nie jasny, a nie chce w nocy trafić na miejscowych, choć gwara mi nie obca :happy: Znacie więc jakieś autobusiki lub bimbaje z centrum po drodze pod hotelik "BYTOM"?

Ave Kamil! Gadałem już z Ernim, w drogę tam jak i do hotelu nazad możemy jechać bimbajem number 9. W sumie mamy 4km chyba do Gotyka Cool
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
(21-02-2012, 14:58)Piotr Augustyniok napisał(a):

Ave Kamil! Gadałem już z Ernim, w drogę tam jak i do hotelu nazad możemy jechać bimbajem number 9. W sumie mamy 4km chyba do Gotyka Cool

My teoretycznie przyjedziemy dwoma autami a mamy 7 osób wiec powinno być wolne. Ale to tak jak mówię na miejscu ugadamy. Mowie kierowca też chce się napićTongue

Odpowiedz
(21-02-2012, 15:05)Kamil Kowalik napisał(a):
(21-02-2012, 14:58)Piotr Augustyniok napisał(a):

My teoretycznie przyjedziemy dwoma autami a mamy 7 osób wiec powinno być wolne. Ale to tak jak mówię na miejscu ugadamy. Mowie kierowca też chce się napićTongue

No właśnie sprawa wygląda tak, że ja jadę też samochodem - ale będąc tam zostawiłbym dziada pod hotelem i poszedł się napoić Wink Ale to tak jak myślisz, będziem gadać na miejscu :)

Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz