Jagdpanzer 38(t) Hetzer, Dragon 1/35
Ostatni ulepek, Hetzer mid. malowanie fabryczne typu ambush, sierpień 1944 zakłady BMM.

[Obrazek: DSC_0437.jpg]
[Obrazek: DSC_0438.jpg]
[Obrazek: DSC_0402.jpg]
[Obrazek: DSC_0433.jpg]
[Obrazek: DSC_0403.jpg]
[Obrazek: DSC_0404.jpg]
[Obrazek: DSC_0421.jpg]
[Obrazek: DSC_0422.jpg]
[Obrazek: DSC_0426.jpg]
[Obrazek: DSC_0432.jpg]
Odpowiedz
Fajny. Lufa dla mnie trochę za świeża. Bardzo mi się podoba :)
Odpowiedz
Dobra robota - kolba MG taka dla mnie za elegancka. Kamufka od przymiaru była malowana ???
Pozdrawiam
Odpowiedz
Jacku, kamuflaż to maski J'S Work, ciapki wycinane ręcznie na taśmie Tamiya.
Odpowiedz
Jak dla mnie pięknie, jedynym minusem jak dla mnie to te białe zacieki(wydają mi się zbyt mocne), poza tym miodzio.
Odpowiedz
Ja tylko do kolby się przysadzę, przy reszcie odpadam... :)
Gimme glue, gimme wire, gimmie that which I desire!! Big Grin
Odpowiedz
Kolby w Rundumsfeuer raczej powinno być brak. Podobnie nie powinno być lewego tylnego włazu inspekcyjnego, jeśli to Mittlere Produktion - zasłoniłeś go poniekąd suwnicą, więc nie rzuca się aż tak bardzo.

Licht und Schatten wyszedł zacnie!
Odpowiedz
Cześć,
Hetzer wyszedł genialnie, chyba najlepszy model tego pojazdu jaki widziałem.
Pozdrawiam, Mariusz
Odpowiedz
Jak to się stało, że jeszcze nie widziałem tej galerii.
Przede wszystkim należą Ci się duża brawa za ten trudny do zrobienia kamuflaż, wyszedł naprawdę świetnie. Reszta zabiegów typu zacieki, brudzenie, także bardzo przyzwoicie, chociaż moim zdaniem mógłbyś nieco bardziej zróżnicować brudzenie kół.
Odpowiedz
Jesteś klasą sam dla siebie, Twoje modele to dzieła sztuki na które bardzo lubie spoglądać.Ile to już czasu minęło od pantery, na której kladłes błoto w sparyu ,ile modeli zrobiłes przez te lata ?
Ja mam tylko jedno pytanie merytoryczne- niebieska lampa szlakowa z tyłu .
Jedyne źródło ,które pokazuje coś takiego to jakiś japoński schemat. Znasz może fotkę takiej lampy w realu.Może Wojtek ma(miał) coś takiego ?
Odpowiedz
He he Piotr, to był rok 94 albo 95 :) Wbrew pozorom nie tak wiele, przez długi czas teoretyzowałem i zbierałem kwity :)
O lampach, gdzies czytałem w jakimś opracowaniu, ale nie pomne już w którym.
Odpowiedz
(15-04-2012, 12:06)Piterpanzer napisał(a): Ja mam tylko jedno pytanie merytoryczne- niebieska lampa szlakowa z tyłu .

Najbardziej prawdopodobna jest opcja 'niebieska' z naciskiem na prawdopodobna.
Krzychu, Hetzer super!
Odpowiedz
Świetny Hetzer, pozwolisz, że będzie moją oficjalną inspiracją na późnego? Podstawka zdecydowanie by mu nadała uroku.
Odpowiedz
Tomasz późny to raczej już trzy kolorki bez ciapek. Sam zastanawiam się nad późnym, tym bardziej, że Academy (wiem firma nie wzbudza zaufania) bez wielkiego rozgłosu wydała właśnie taki model. Cena w Hobby Easy z przesyłką ok 100 PLN. Na zdjęciach nie wygląda najgorzej, plus dają maski do kamuflażu. Za parę groszy zaś można kupic ruchome "gaski", co prawda piszą do Hetzera Starr, ale na późnego akuratne. Nic może kiedyś...
Odpowiedz
To się wydurniłem :duzyusmiech: Ale jeszcze nic nie przeglądałem na temat Hetzera oprócz zdjęć rozbitków. Nie wiedziałem, że te gąski do Starra spasują, bardzo mnie to cieszy! Ten model z Academy może być całkiem dobry, ja ostatnio dostałem Dragona, teraz tylko czekam na kompletację dodatków.
Odpowiedz